OPENCART.PRO
С 08:00 до 19:00 (пн - сб) +38 (067) 964-14-74

О нас

Компанія «Майтсер» заснована в 1998 році. За роки роботи ми накопили великий досвід, тому добре знаємо, як якісно задовольнити потреби наших клієнтів. Підтвердженням цьому є наші постійні клієнти, які довіряють нам і працюють з нами вже довгий час. У штаті нашої компанії працюють досвідчені співробітники, які завдяки своїм професійним і особистим якостям, надають нашим клієнтам кваліфіковану допомогу у вирішенні їхніх завдань.
Сукупність усіх цих факторів робить нашу компанію привабливою для взаємовигідного та довгострокового співробітництва.

Сфера діяльності:

На сьогоднішній день, «Майстер» пропонує весь спектр будматеріалів, які можуть знадобитися для ремонту будь-якої складності. Все, починаючи від цементу і закінчуючи комплектуючими для гіпсокартонних систем і міжкімнатними дверима, Ви можете знайти в одному місці. Співпрацюючи з нами, Ви економите власний час і гроші.Ми пропонуємо свої послуги як великим будівельним компаніям, так і приватним особам. Для того щоб співпраця була вигідна для обох сторін, ми можемо запропонувати оптові ціни товарів і безліч додаткових послуг.

Ремонт є не самим приємним процесом. Він забирає час, гроші і найголовніше нерви. Однак без нього теж ніяк, адже будь-яке житло потребує реставрації, не кажучи вже про новобудови, де якісний ремонт є запорукою майбутнього комфортного проживання.Купуємо будівельний матеріал грамотно!
Запорукою швидкого і успішного ремонту в першу чергу є грамотна закупівля будівельних матеріалів. І тут є одне золоте правило - весь матеріал найкраще купувати в одному місці. Чому?
    Відповіддю на це питання є наступні причини:
  • • Економія часу. Купуючи будівельний матеріал в одному місці, ви позбавляєте себе від постійних поїздок по всьому місту, і марної трати часу;
  • • Економія грошей. Як правило, якщо ви комплексно вирішили купити будівельні матеріали, ціна може виявитися чималою, проте якщо робити закупівлю оптом і в одному магазині, то ви отримуєте непогану знижку;
  • • Практичність. Така проблема як невідповідність будівельних матеріалів у вас не виникне;
  • • Доставка. Професійний будівельний магазин з продажу не тільки забезпечує всім необхідним, а й гарантує якісну доставку.
Як бачимо, вирішення всього однієї проблеми, а саме закупівлі будівельних матеріалів, робить весь процес ремонту набагато легше і ефективніше.

Нашi цiнностi:

Головна наша цінність - це наші клієнти. Саме тому, наша головна задача - якісне і своєчасне задоволення потреб клієнтів.
В роботі з клієнтами ми орієнтовані на стратегію «виграти-виграти», дана стратегія орієнтована на взаємовигідне і довгострокове співробітництво.
Наші клієнти завжди знаходять у нас взаєморозуміння і кваліфіковане вирішення своїх задачі. Ми несемо персональну відповідальність за рішення, які пропонуємо нашим клієнтам.

Нашi переваги:

1

Наявність продукції на складі.

2

Система знижок.

3

Індивідуальний підхід до клієнтів.

4

Комплексне вирішення завдань клієнтів.

5

Кваліфікований персонал.

6

Відповідальність компанії перед клієнтом.
Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте надійного бізнес-партнера, який завжди допоможе Вам у вирішенні Ваших бізнес-задач.