OPENCART.PRO
С 08:00 до 19:00 (пн - сб) +38 (067) 964-14-74

Доставка

Отримати товар можна як самовивозом так і замовивши доставку.

У межах міста та прилеглих районів ми пропонуємо доставку власним транспортом.

Доставка по місту, при замовленні товару на суму більше 1000 грн. - безкоштовна.
Вартість доставки розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від ваги, обсягу і відстані до вказаної адреси.

Працюємо з

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви розмістите своє замовлення.
Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 09:00 до 19:00 години. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.
Ви також можете вказати будь-який інший зручний для Вас час доставки. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з покупцем.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджерові Служби доставки, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

При доставці Вами замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.